Jak kupować w naszym sklepie

07-03-2018

Witam

       Kilka informacji na temat zakupu w naszym sklepie ,mam nadzieję że ułatwią poruszanie się i wybór odpowiedniej firany na Państwa okno.

     Każda z firan szytych czy też gotowych powstaje w naszej pracowni ,a więc mamy wpływ na rozmiar i dopasowanie na poszczególne karnisze.Wchodząc na kartę firany możemy wybrać wysokość, szerokość, kolor firany jak i kolor lamówki lub wzór gipiury w zależności od modelu firany.Dotyczy to również zasłon, poszewki na poduszki też możemy przygotować po wcześniejszych ustaleniach co do rozmiaru, przez co możemy skompletować nie powtarzalny wystrój sypialni ale na ten temat napiszę w kolejnym poście .

    Firany są szyte w standardzie na taśmie marszczącej w stosunku marszczenia 1:2 czyli na karnisz 200cm wybieramy rozmiar 400cm i firana będzie wyglądać tak jak u nas na pokazowych zdjęciach,nie dotyczy to oczywiście firan z kategorii panel. Jest możliwość przygotowania firan na innych taśmach ,szerszych ,różnie marszczących.Wszytko to możemy ustalić indywidualnie. Masz pomysł na swoje okno ,podziel się z nami ,podpowiemy ,doradzimy i wykonamy.

   Firany jakie Państwa interesują możemy łatwo znaleźć po nazwie lub rozmiarze firany.Naciskamy w pasku górnej nawigacji po stronie prawej lupkę i wpisujemy to czego szukamy.

  Mam nadzieję że kilka rzeczy troszkę przybliżyłam tak aby ułatwić Państwu poruszanie się po naszym sklepie.Oczywiście mile widziane są uwagi i spostrzeżenia na temat naszego sklepu nawet krytyczne które weźmiemy pod uwagę aby ułatwić zakupy. Proszę wysyłać na adres mail-owy problemy@firaneczki.com.pl