O firmie DaReni

01-03-2018

                  Witamy na stronie sklepu internetowego firmy Dareni.

  Kilka słów o naszej firmie aby przybliżyć naszym stałym klientom i potencjalnym charakter naszej działalności           Działamy już na rynku od 10 lat , zaczęliśmy działalność w październiku 2009 roku. Aczkolwiek początki projektowania to Femina łódzka firma, gdzie nauczono nas nietuzinkowego spojrzenia na nowe wzornictwo.

   Firma powstała z pasji osób które nie boją się nowych wyzwań. Projektowanie, szycie firan i zasłon jest naszą nietuzinkową pasją , satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Najlepszą nagrodą dla nas jest uśmiech nabywcy widzącego firany na swoim oknie wykonane w naszej firmie.

 Od samego początku działalności postawiliśmy na dwie rzeczy

  • 1) jakość tkanin
  • 2) dbałości o szczegóły

     Podjęliśmy współpracę z producentami i hurtowniami wyselekcjonowanymi przez nas mając na uwadze dwa najważniejsze warunki jakość i adekwatna cena.

     Trudniejszy był drugi punkt naszych założeń ‘dokładność wykonania’.   Osoby które miały wykonywać firany musiały dużo czasu poświęcić na naukę ponieważ tkaniny są delikatne i wymagające, trudne w dokładnym szyciu a dbałość o szczegóły jest bardzo ważna aby uzyskać niepowtarzalny efekt gotowej firany.

   Wiele lat doświadczeń procentuje zarówno doświadczonym personelem jak i dostawcami na których możemy polegać. Jakość tkanin na których pracujemy i dokładność wykonania pozwala nam zachować piękno gotowej firany.  

    Procentuje to bazą stałych klientów którzy nam zaufali i wracają na zakupy do naszej firmy za co im serdecznie dziękujemy. Bez nich i ich zadowolenia nie było by nas na rynku.

   Postaram się w następnych spotkaniach przybliżyć może i rzeczy oczywiste, ale czasami umykające z pamięci ,np.

  • -   pomiar okna i firan,
  • - jak dbać o firany
  • - jak są rodzaje tkanin

 

 

   Bardzo chętnie przyjmę sugestie tematów od Ciebie drogi kliencie ,co cię interesuje i co chciałbyś wiedzieć.

                                                                                      Renata Szulc